Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więncej informacji

Czy masz sklep internetowy i rozważasz wysyłki na Ukrainę?

Przesyłkownia współpracuje z ponad 28 000 sklepów internetowych, zostań jednym z nich.

Cennik

Nazwa przewoźnika Cennik przesyłek do 1 kg Cennik przesyłek do 2 kg Cennik przesyłek do 5 kg Cennik przesyłek do 10 kg Za pobraniem Ubezpieczenie do kwoty
Ukrajinský kurýr D+4 od 27 PLN od 28 PLN od 39 PLN od 55 PLN 11 PLN 5 000 UAH Bezpłatna usługa wliczona w cenę
Nova Poshta D+4 od 27 PLN od 28 PLN od 39 PLN od 55 PLN 11 PLN 5 000 UAH Bezpłatna usługa wliczona w cenę
Kompletny cennik i parametry »

Ceny dotyczą wysyłek z Polski do Ukrainę Ceny nie zawierają VAT UWAGA: Dostawa przesyłek do skrzynek pocztowych nie jest możliwa. UWAGA: Przesyłki z Ukrainy podlegają procedurze celnej, w związku z czym adresu zwrotnego nie można używać w standardowy sposób, jak ma to miejsce w krajach UE. Na specjalną prośbę przedstawiciel handlowy udzieli wszystkich informacji dotyczących procesu wysyłki zwrotnej na Ukrainę.

Jak poradzić sobie z deklaracją celną?

Każda przesyłka wymaga wypełnienia deklaracji celnej, która dostępna jest w sekcji klienta. Limit płatności cła i podatku VAT wynosi 150 CHF. Jeśli wartość przesyłki przekracza powyższą cenę naliczane jest cło i podatek VAT.

Pozycje obowiązkowe:

  • EAN (Europejski Kod Towarowy)
  • Opis towaru w języku polskim (zastępuje EN) i ukraińskim
  • Waga towaru (uwaga, w przypadku większej ilości pozycji przesyłek należy podać rzeczywistą wagę danego towaru, a nie całej przesyłki)
  • Liczba sztuk
  • Wartość 1 szt. towaru (UAH)
  • Wartość 1 szt. towaru EUR
  • Kraj pochodzenia
  • 8-miejscowy kod celny!!

Każda przesyłka musi być opatrzona prawidłowym numerem telefonu wraz z numerem kierunkowym +380 (9 cyfr) Jeśli przesyłka składa się z większej ilości pozycji, wymagana jest deklaracja na rozkład masy w kg na poszczególne pozycje przesyłki.