Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więncej informacji

Dlaczego sklepy internetowe wybierają Przesylkownia?

Niskie ceny

Dzięki nam, uzyskasz nie tylko przystępną cenowo wysyłkę (już od 6 PLN), ale również wiele innych usług zawartych w cenie.

Szeroka sieć placówek

Posiadamy 2561 punktów odbioru w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech oraz w Rumunii. W Republice Czeskiej działamy we wszystkich miastach liczących powyżej 5 tysięcy mieszkańców.

Jeżeli wysyłasz regularnie ponad 5 przesyłek dziennie, możemy odebrać je bezpośrednio od Ciebie.

Nadawanie przesyłek za granicę

Twój towar w łatwy sposób może zostać wysłany za granicę PL, bez żadnych barier i dodatkowych kosztów. Nie będziesz musiał wdrażać skomplikowanych interfejsów wszystkich przewoźników, jeżeli zdecydujesz się z nami współpracować, wystarczy jeden system, jedno podłączenie i jedna etykieta.

Doradztwo

W przypadku przesyłki zagranicznej, kopia czeskiej etykiety, nie jest dobrym rozwiązaniem. Pozwól, że podzielimy się z Tobą, naszym bogatym doświadczeniem zdobytym za granicą. Doradzimy jak dobrać odpowiednią formę płatności, do czego przyzwyczajeni są klienci w poszczególnych krajach oraz poinformujemy czego warto się wystrzegać. Wiemy na przykład, w których krajach klienci preferują kontakt za pośrednictwem poczty e-mail, a w których wolą kontakt telefoniczny. Doradzimy w zakresie założenia firmy, rachunków bankowych, w kwestiach prawnych, czy też marketingowych, jak również w zakresie analizy wstępnej.

Linia telefoniczna

Jeżeli Twoi klienci potrzebują rady w zakresie odbioru przesyłki lub zgłoszenia reklamacji, nasi operatorzy pozostają do ich dyspozycji. Jeżeli natomiast sam odczuwasz potrzebę omówienia z nami niektórych kwestii, połączymy Cię priorytetowo z naszym specjalistą.

Pomożemy Ci rozwijać się

Chcemy być Waszymi partnerami. Żaden z nas nie jest zbyt mały, a wzrost jest w naszym interesie!